Eva Baliul

Stiliaus kursų

LEKTORĖ

Gimusi ir augusi Lietuvos sostinėje jaunoji dizainerė Eva Baliul baigė kostiumo dizainą Vilniaus dailės akademijoje. Jos darbai, kupini natūralaus seksualumo bei pasitikėjimo savimi ir ją supančiu pasauliu, buvo pastebėti jau pirmosiose kolekcijose, pristatytose studijų metu.  Evos, kaip kostiumų dailininkės, darbus galima pamatyti filme „Kutenimai“ (2009 m.). Kartu su dizainere Diana Kuzmickaite ji kūrė kostiumus ir filmui „Tyli naktis“ (2012 m.). Šiuo metu Eva Baliul bendradarbiauja su reklamų agentūroms, rengia modelius įvairiems pristatymams, yra vieno žinomo drabužių vardo vadovė,  kuria drabužius bei aksesuarus pagal individualius užsakymus.

Eva sako, kad atrasti savo stilių yra labai lengva, pakanka žinoti savo figūros tipą ir pagrindines taisykles, o visa kita ateina su patirtimi. Stiliaus kursus ir asmenines konsultacijas  Eva veda nuo 2013 m.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/mados-infekcijos-dalyve-dizainere-eva-baliul-ir-jos-kolekcija-tbt-1050-408970

Send

Message