Indrė Eskytė

Stovyklos

VADOVĖ

Mergaičių gožio ir stiliaus stovykla – vieta, kurioje kartu su daugybe profesionalių lektorių, ugdomas ir  vidinis grožis, įvyksta vidiniai atradimai.

Kaip atsirado stovyklos idėja?                                      

Lietuvoje ir pasaulyje vyksta daug stovyklų, tačiau dauguma jų yra orientuotos tik į linksmą laiką, bendravimą ir pelną. Esame komanda, kuri nėra abejinga lietuvos ateičiai, smarkiai dalyvaujame labdaros ir švetimo renginiuose, tad ši stovykla yra idėja apjungti ne tik gerą laiką, bet ir duoti daug žinių, kurios reikalingos asmenybei ir jos ateičiai.

Kiekviena mergaitė – unikali ir turinti savo poreikius, jauna, besiformuojanti moteris, gyvenanti su daugybę klausimų. Dažna moteris, prisiminusi save paauglystės laikotarpiu, pripažins, jog ji gyveno su daugeliu klausimu. Deja, galimybių gauti kokybiškus atsakymus į visus juos, būdavo retai. Būtent dėl noro padėti jaunosioms mūsų damoms, kilo idėja suorganizuoti stovyklą, kurios metu jos rastų daugelį atsakymų, kurie siejasi tiek su išoriniu, tiek su vidiniu grožiu.

Trečius metus organizuojamos  stovyklos tikslas – suteikti mergaitei galimybę sužinoti, kas yra moteriškumas, kad grožis – tai ne storas pudros sluoksinis, o saikingai pabrėžti bruožai ir vidinė pilnatvė bei pasitikėjimas savimi. Supažindinti, kas yra stilius, kaip jis taikomas praktikoje. Padėti pagrindus savo stiliaus radimui. Atverti suvokimą, kad savas stilius tiesiogiai yra susijęs su vidine asmenybe.

Kokias stovyklos paskaitas labiausia išskirtumėte?

Kadangi visos paskaitos parinktos pagal labai aktualias temas mergaitėms – nėra lengva išskirti vieną ar kelias paskaitas.

Būtent šioje, trečiojoje stovykloje, mergaitės išgirs iš Aistės Jasaitytes mados užkulisių niuansus. Kaip iš paprastos merginos yra padaroma podiumo žvaigždė, kiek profesionalų dirba vienoje fotosesijoje, kaip, būtent per žurnalo viršelius, neteisingai mergaitėms ir mums, moterims, yra peršama grožio sąvoka. Taipogi Aistė papasakos ir apie valgymo sutrikimus, kurie yra dažni mados pasaulyje. Taipogi išmokys taisyklingos eisenos.

Išskirtumėme ir dietologės paskaitą apie taisyklingą mytybą ir produktų pasirinkimą.

Fotosesija – taipogi viena iš aktualių paskaitų-užsiėmimų, kurią galime išskirti, nes bus pasakojama kaip teisingai reikia pozuoti prieš objektyvą. Augančiai moteriai tai yra svarbu.

Teigiate, kad stovykloje didelis dėmesys yra skiriamas vidiniam grožiui, kokiais būdais?

– Vidinis grožis prasideda nuo pasitikėjimo savimi. Jam turėsime teatrališkus psichodramos užsiėmimus.

Kad mergaitės suprastų iš kur atiena pasitikėjimas savimi ir kas yra vidinis grožis, kaip jį puoselėti ir skleisti, sužinos iš ajurvedos lektoriaus.

Taipogi vakarais vyks skirtingos temoatikos filmų seansai, po kurių vyks diskusijos moteriškumo, pasitikėjimo, savęs radimo klausimais. Visi žinome,  diskusijose gimsta vidinė tiesa. Tikimės ir jose merginos ras daug vidinių atsakymų.

Kokie dar specialistai dalyvauja stovykloje?

Į visus jaunoms merginoms rūpimus klausimus čia padės atsakyti: stilistė, kosmetologė, vizažistė, dailios eisenos choreografė, manikiūro specialistė, dietologė, fotografas.

Kiekviena panelė ne tik smagiai praleis laiką, susiras naujų draugių, bet ir išmoks išties naudingų dalykų, praversiančių jos, kaip bręstančios moters, gyvenime. Iš stovyklos ji grįš pasisėmusi ne tik išorinio grožio paslapčių, bet ir praturtėjusi vidumi, radusi atsakymus į savo ateities klausimus. Kiekvienos mergaitės vidinis patobulėjimas sąlygoja tiek jos asmeninį, tiek mūsų visuomenės gerbuvį. Kiekviena, radusi save kaip asmenybę ir kaip moterį, mergaitė – didžiausias atlygis organizatoriams.

www.stovyklamergaitems.lt

Send

Message